עבור למפת האתר עבור לתוכן מרכזי 072-2570514

אודות

הסיפור של פז נגררים מתחיל באיש עסקים שהתקשר לחברת נגררים שהייתה קיימת 30 שנה כדי לרכוש נגרר. אותו איש עסקים המתין לנגרר כמה ימים, וכשהנגרר לא הגיע, החליט לבוא למקום לבדוק מה קורה עם הנגרר שהזמין.

באותו היום הוא גם החליט לרכוש את חברת הנגררים ולשפר אותה, מתוך אהבה לרכבים והצורך לספק שירות אחר, טוב יותר, ללקוחות כמוהו שצריכים את הנגררים שהזמינו בזמן, בתקינות ובאיכות שיא.

מאז פז נגררים לקחה לחסותה את עסקי הנגררים, היא החליטה ששירות טוב, נגרר שמגיע בזמן, ולקוח מרוצה הם המטרה העיקרית, וביחד עם אהבה למקצועות הרכב השמיים הם הגבול.

  • למעבר לאתר פז קרוואנים, צפייה בדגמי קרוואנים ניידים המוצעים למכירה והשכרה, שירותי תיקון, שיפוץ ומידע נוסף בנושא, לחצו על הקישור הבא: https://www.paz-caravan.co.il
  • למעבר לאתר גו רסט, צפייה בדגמי השירותים הניידים, המקלחות והקרונות ומידע נוסף ושימושי בנושא, לחצו על הקישור הבא: https://www.gorest.co.il
  • למעבר לאתר פז פודטראקס, צפייה בדגמי פודטראקס (מסעדות ניידות), הזמנות ומידע נוסף בנושא, לחצו על הקישור הבא: https://www.food-trucks.co.il/
  • למעבר לאתר פז מרכבים, לצפייה והזמנת ייצור מותאם של ארגזים, מרכבים ואביזרי זיווד למשאיות לחצו על הקישור הבא: https://www.paz-merkavim.co.il/
  • אתר קאמפארק המרכז את כל חניוני הקראוונים בישראל: למעבר לאתר לחצו: https://www.campark.co.il

 

אז מי אנחנו?

פז נגררים, עוסקת בייצור נגררים וקראוונים למגורים בהזמנה אישית, בהשכרת נגררים, מתן שירותי תיקון נגררים, היתרים, אישורים, מכירת ווי גרירה, בניית ארגזים לרכב משא, מכירה והתקנת ווי גרירה, מתן שירותים משלימים, ייעוץ טכני ועוד.

חברת אוט טק פז ווים ונגררים הינה חברה בבעלות פרטית ובעלי החברה פעילים בתחום הרכב מאז שנות התשעים המוקדמות – מה ששם אותם באחד המקומות הגבוהים בארץ בכל הנוגע לאמינות, שירות, ניסיון ואיכות.

עם השנים והניסיון המטרה נראית יותר ויותר קרובה, ואנו מגיעים לטופ – וזאת עם דגש רב על מתן שרות ייחודי, מתן שירותים משלימים, וותק של למעלה מ 24 שנות ניסיון בתחום הרכב והתחבורה.

אנו בפז נגררים שוזרים את פעילויות החברה עם חברות בנות גם בתחום הרכב עם פעילות בעבר ובהווה הקשורה להקמה מוסכים והפעלתם, הקמת מכון רישוי רכב ובמכון לבדיקת קניה, אנו בעלים של מפעלי ייצור נגררים והתקנת תומכים ובעלי פעילות ענפה בתחום הרכב וההסמכות במקצועות הרכב.

עוד אנו פעילים בהנהלת איגוד המוסכים, חברים בועדות הבוררות– דבר שמייחד מאד את חברתנו ומעמיד אותנו בסטנדרטים גבוהים.

תפריט ראשי