עבור למפת האתר עבור לתוכן מרכזי 072-2570514

מידע נוסף

אנשים רבים מעוניינים במידע טכני רב לפני קניית נגרר, ולכן שאלות רבות נשאלות לפני רכישה של נגרר.

ואכן השאלות והתהיות הנוגעות לנגררים קשורות לבטיחות, מחיר, סוגי נגררים, יכולות של כל נגרר, סוגי משא שאפשר להעמיס על הנגרר ועוד.

אנו בפז נגררים מעוניינים להעניק לכם את כל המידע הרלוונטי הנחוץ לקבלת מקסימום אינפורמציה על הנגררים.

לשם כך הכנו עבורכם עמודי מידע ומגזין שיספקו את המידע ההכרחי לפני רכישת נגרר, נסיעה עם גרר, בטיחות, רישוי נגרר, תיקון נגררת, הזמנת נגררים ועוד.

בפז נגררים מאפשרים לכם את כל המידע על מנת שאתם תגיעו להחלטה הנכונה והטובה ביותר בנוגע לנגרר שתבחרו.

כתב בעיתון "זמן צפון – שרון"

בן גבריאל, כתב בטעם העיתון "זמן צפון – שרון " הכין סקירה על החברה, הבעלים והמוצרים שלנו. אנו מזמינים אתכם לקרוא על הדרך אשר הביאה את דני מגדלי להיות הבעלים של מפעל לייצור קרוואנים, על החוויות של בן מהטיול עם החברים ועל הקרוואנים המקוריים אשר אנו מציעים ללקוחותינו.

קרא בהרחבה »

למה פרסום על עגלות נגררות עדיף על שלטי חוצות?

לשמחתנו, גם בעידן בו המחשב והטלפון הנייד מכילים המון מידע פרסומי, כולנו יודעים כי אין טוב כמראה עיניים, ובמיוחד כאשר מדובר בפרסום בשטח, ולא מול המסך.

אם אתם שוקלים לצאת בקמפיין פרסומי על גבי שלטי חוצות ברחבי הארץ או באיזור בו פועל העסק שלכם, אנו רוצים להביא לתשומת ליבכם כי יש שיטה משתלמת יותר ויעילה יותר מפרסום חוצות.

כדאי שתקראו את המאמר הבא, זה יכול לחסוך לכם כמה אלפי שקלים לפחות.

קרא בהרחבה »

מבחן רישוי לעגלה נגררת

מבחן רישוי לעגלה נגררת אינו פרוצדורה מורכבת, אולם יחד עם זאת, באמצעות הכנה מתאימה תוכלו להגיע אל המבחן ולסיים אותו בהצלחה 💯 מבלי להידרש לחזור עליו שנית.

קרא בהרחבה »

איך לבחור קרוואן מתאים לצרכים שלנו?

יש לכם חלום לטייל בין נופיה היפים של הארץ, אבל עם תחושה אמיתית של חופש? רכישה של קרוואן תאפשר לכם נסיעה מיעד אל יעד תוך שמירה על ספונטניות ומבלי להיערך יותר מדי מראש. אם אתם מתלבטים כיצד לבחור קרוואן לרכישה, קיראו וראו לפי אילו קריטריונים נבדלים קרוואנים אחד מהשני.

קרא בהרחבה »

זקוקים לנגרר? כך תבחרו את הנגרר המתאים לכם

האם אתם נדרשים להעביר ציוד כבד או סחורה מסוגים שונים? או שאולי אתם יוצאים לנופש ומעוניינים לשנע את רכב השטח שלכם? ואולי אתם בעלי עסק אשר מוכר סחורה ועובר ממקום למקום? בכל מקרה, אתם בוודאי זקוקים לנגרר אשר יתחבר אל הרכב שלכם. בין אם מדובר ברכב פרטי או ברכב מסחרי – קיראו כדי לדעת כיצד לבחור את הנגרר המתאים ביותר עבורכם.

קרא בהרחבה »

טיפים לנסיעה עם עגלה נגררת

נהיגה עם נגרר היא נהיגה מורכבת יותר וקשה יותר למי שאינו מיומן בה. הקפדה על כללי בטיחות לנסיעה עם עגלה נגררת יכולה להיות ההבדל בין נהיגה יעילה ובטוחה לבין נהיגה שסופה בפגיעה ברכב.

קרא בהרחבה »
נגרר לאופנוע

נהלים ותקנות

אנו בפז נגררים דואגים וחייבים לייצר את כל מוצרינו על פי הנהלים התקנות והדרישות של משרד התחבורה על מנת לספק ללקוחותינו את המוצר האיכותי והבטיחותי ביותר.

קרא בהרחבה »

כל מה שצריך לדעת על ווי גרירה

גוררים – כל מה שיש לדעת על ווי גרירה. אנשים רבים מעוניינים לדעת מה אומר החוק לגבי ווי גרירה וחשוב מכל היכן ניתן להתקין אותם. אז כדי להיות פרקטיים, חשוב להבין שמבחינה חוקית ניתן להתקין ווי גרירה ברוב הרכבים – מלבד רכבים היברידים.

במקרים בהם ברכב שלנו לא מותקן וו גרירה אז נצטרך להתקין וו גרירה ברכב ונפנה לחברה מקצועית לשם כך כמו לחברת פז נגררים.

קרא בהרחבה »

נגררים – חוקים ותקנות

נגררים לרכב משמשים אנשים רבים למגוון מטרות, כמו גרירת ציוד לטיולים, הובלת בעלי חיים, שינוע מזון בקירור, כלי עבודה, ציוד חקלאי או ספורטיבי ולשימושים נוספים. חלק מהמשתמשים בנגרר, עושים זאת באופן חד פעמי ואחרים – דרך קבע.

קרא בהרחבה »
תפריט ראשי