עבור למפת האתר עבור לתוכן מרכזי 052-2168492

נגררים לרכב מסחרי

בעלי מקצוע רבים נעזרים בנגרר לרכב מסחרי בכל זמן בעבודתם. הנגררים מתאימים להובלת מוצרי חשמל, הובלה של משאות כבדים, בעלי חיים, חפצים כבדים ועוד. הנגררים שלנו משמשים בעיקר בעלי מקצוע ואנשים העוסקים במסחר מכל סוג בין אם מדובר בהעברת חפצי אומנות, סחורה ממקום למקום, ועוד.

 

רכבים מסחריים עם נגררים חייבים בוו גרירה מתאים ונגרר המתאים למשא, ולכן חשוב להיעזר במקצועיות של אנשים מנוסים כדי להתאים את הנגרר הנכון לרכב.

ההתאמה הינה הכרחית כדי להימנע מתאונות או מצבים שאינם בטיחותיים.

בפז נגררים אנו מספקים נגררים לרכבים מסחריים עם התאמה מלאה לרכב, לסוג הסחורה שעליכם להעביר, ולנסיעה הבטוחה ביותר עם מקסימום יעילות ונוחות.

מידע שימושי

מידע אודות ביטוח לעגלה נגררת

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח לעגלה נגררת. אנשים רבים כיום רוכשים נגרר, אך שוכחים מהחלק החשוב ביותר שהוא חלק הביטוח שיכול לחסוך כסף רב, ועוגמת נפש וזאת כי העגלה הנגררת לעיתים יכולה להיות חלק ממקרה ביטוח.

לכן קיבצנו לכם את כל מה שיש לדעת על ביטוח לעגלה נגררת כדי שתדעו מדוע יש לבטח, וכמה זה עולה.

קרא עוד »

כל מה שצריך לדעת על ווי גרירה

גוררים – כל מה שיש לדעת על ווי גרירה. אנשים רבים מעוניינים לדעת מה אומר החוק לגבי ווי גרירה וחשוב מכל היכן ניתן להתקין אותם. אז כדי להיות פרקטיים, חשוב להבין שמבחינה חוקית ניתן להתקין ווי גרירה ברוב הרכבים – מלבד רכבים היברידים.

במקרים בהם ברכב שלנו לא מותקן וו גרירה אז נצטרך להתקין וו גרירה ברכב ונפנה לחברה מקצועית לשם כך כמו לחברת פז נגררים.

קרא עוד »

מבחן רישוי לעגלה נגררת

מבחן רישוי לעגלה נגררת אינו פרוצדורה מורכבת, אולם יחד עם זאת, באמצעות הכנה מתאימה תוכלו להגיע אל המבחן ולסיים אותו בהצלחה מבלי להידרש לחזור עליו שנית.

קרא עוד »
תפריט ראשי