עבור למפת האתר עבור לתוכן מרכזי 052-2168492

נגררים לרכב פרטי

כאשר אתם מחפשים נגרר לרכב פרטי חשוב שתשימו דגש על מספר אלמנטים חשובים: מטרה, משקל, והדגם הנכון לכם ביותר. בחירת נגרר לרכב פרטי יכולה להתאים למגוון שימושים כגון: העברות של ציוד קטן, העברת ציוד קמפינג, הובלת משאות, הובלת ציוד גדול ועוד.

 

 

חשוב לשים לב לסוג הנגרר ולחשוב מהו גודל העגלה ומשקלה? האם עליו להיות מדגם פתוח, סגור, בעל בלמים ובאיזה כושר גרירה עליו להיות.

בפז נגררים ניתן להשיג מגוון רב של סוגי נגררים לרכב פרטי וכל זאת עם התאמה מושלמת לצרכי הלקוח.

אם ישנה התלבטות לגבי סוג הגרר לו אתם זקוקים, תוכלו לפנות אלינו עכשיו ולקבל את הייעוץ המקצועי ביותר שקיים ובכך להתאים את הגרר הנכון ביותר, הבטיחותי, היעיל והפרקטי יותר עבורכם.

מידע שימושי

מידע אודות ביטוח לעגלה נגררת

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח לעגלה נגררת. אנשים רבים כיום רוכשים נגרר, אך שוכחים מהחלק החשוב ביותר שהוא חלק הביטוח שיכול לחסוך כסף רב, ועוגמת נפש וזאת כי העגלה הנגררת לעיתים יכולה להיות חלק ממקרה ביטוח.

לכן קיבצנו לכם את כל מה שיש לדעת על ביטוח לעגלה נגררת כדי שתדעו מדוע יש לבטח, וכמה זה עולה.

קרא עוד »

זקוקים לנגרר? כך תבחרו את הנגרר המתאים לכם

האם אתם נדרשים להעביר ציוד כבד או סחורה מסוגים שונים? או שאולי אתם יוצאים לנופש ומעוניינים לשנע את רכב השטח שלכם? ואולי אתם בעלי עסק אשר מוכר סחורה ועובר ממקום למקום? בכל מקרה, אתם בוודאי זקוקים לנגרר אשר יתחבר אל הרכב שלכם. בין אם מדובר ברכב פרטי או ברכב מסחרי – קיראו כדי לדעת כיצד לבחור את הנגרר המתאים ביותר עבורכם.

קרא עוד »

מבחן רישוי לעגלה נגררת

מבחן רישוי לעגלה נגררת אינו פרוצדורה מורכבת, אולם יחד עם זאת, באמצעות הכנה מתאימה תוכלו להגיע אל המבחן ולסיים אותו בהצלחה מבלי להידרש לחזור עליו שנית.

קרא עוד »
תפריט ראשי