עבור למפת האתר עבור לתוכן מרכזי 072-2570514

רישוי נגררים וווי גרירה

לקוחות רבים נתקלים בבירוקרטיה מעיקה בכל הנוגע לרישוי ווי גרירה. אנו בפז נגררים מספקים פתרון מושלם – גם התקנת ווי גרירה קבועים או נשלפים עם התאמה מושלמת לסוג הרכב, וגם מתן אישורים רלוונטיים ומעבר טסט לנגרר להקלה על הבירוקרטיה מול משרד הרישוי.

 

אצלנו תוכלו לסדר את כל הניירת הדרושה להסדרת הרישוי  של הנגרר, בעת התקנת וו גרירה אנו עושים את כל סידורי הטופסולוגיה המתאימים ביום ההתקנה ואתם לא צריכים להגיע אל משרד הרישוי.

במידה וישנן החמרות אנו נסייע לכם עם כל האישורים הרלוונטיים כדי שתוכלו להגיע מוכנים לצורך קבלת הרישיון במשרד הרישוי.

 

בנוסף, להתקנת הווים בצורה הבטיחותית ביותר, נספק את כל ההיתרים והאישורים במקום אחד ללא סחבת וללא עיקובים מיותרים.

כך תוודאו שהנגרר שבבעלותכם כשיר לעבודה

רישוי נגררים הוא נושא שחשוב להכביד בו ראש. כיום כל נגרר חייב להיות בעל רישיון על מנת שניתן יהיה לשנע אותו בכביש ובכל מקום שתרצו. כדי שהנגרר יעבור את מבחן הרישוי, יש לשים לב כי הבלמים תקינים (אם ישנם), כי הנגרר בעל כושר גרירה של למעלה מ 750 קילוגרמים, יש לבדוק שהנורות בנגרר תקינות, כמו גם תקינות הצמיגים. את הטסט ניתן להעביר אצלנו בפז נגררים בתיאום מראש. על מנת לקבל את הרישיון, אנחנו ניקח את הנגרר למכון הרישוי שנמצא צמוד אלינו. במכון יבדקו כלל אביזרי הבטיחות בנגרר, ולאחר מכן תוכלו לקבל אישור להובלת נגרר.

שאלות ותשובות

מי יכול לנהוג בנגרר?

כיום כל בעל רישיון בדרגה B יכול להוביל נגרר ששוקל עד 1500 קילו. עם זאת חשוב לדעת שהרכב הגורר חייב להיות מתאים לגרירה ובעל וו גרירה תקין. משאות כבדים יותר של מעל 3500 קילו יכולים להוביל בעל רישיון C, ובעלי רישיון EC יכולים לגרור עגלות ללא הגבלת משקל.

כמה זמן תקף הרישוי לנגרר?

בדומה לרישוי כלי רכב אחרים בישראל רישוי לנגרר תקף לשנה.

מה העונש על הובלת נגרר שלא עבר מבחן רישוי?

בשנים האחרונות ישנה החמרה בכל הנוגע לרישוי נגררים והובלתם. אם לנגרר אין רישיון במשך חצי שנה תוכלו לקבל קנס, ומעל חצי שנה ישנו עונש של קנס וגם נקודות. לכן חשוב לנסוע רק עם נגררים בעלי רישוי וזאת כדי להימנע מהיתקלויות עם החוק.

תפריט ראשי